Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 20:40 Bu haber 508 kez okundu
 
ESİN İRİS’TEN CESUR BİR ŞARKI
İSTANBUL-Şarkıcı, söz yazarı ve besteci Esin İris’i bugüne dek listelerde zirveye oturan besteleri ve şarkı sözleri ile tanıdık. Geçtiğimiz yılda Garaj Müzik’ten yayınladığı elektro pop tarzındaki şarkılarıyla dinleyicilerini şaşırtan ve tam puan alan Esin İris, bu tarzı benimseyerek derinleştiriyor ve yeni teklisi 'Öp Diye' ile sınırları test ediyor.
MÜZİK Haberi
ESİN İRİS’TEN CESUR BİR ŞARKI

Aşkın en tutkulu halini ele alan sözleri ve kendini ritme bırakıp dans etmeye çağıran düzenlemesi ile Öp Diye, dinleyicileri özgün bir yaklaşımla içine çekeceğe benziyor.

Sözleri Esin İris’e, bestesi yine Esin İris ve Belçika’da yaşayan Türk prodüktör Ozan Bozdağ’a, düzenlemesi ise yine Ozan Bozdağ’a ait olan Öp Diye’nin kapak fotoğrafı Tayfun Çetinkaya’ya, kapak tasarımı ise Berkcan Okar’a ait.

2008 yılından bu yana Gökçe, Kolpa, Keremcem, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Atiye, Koray Candemir ve daha birçok ünlü sanatçı ile gerçekleştirdiği müzik çalışmaları, hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla değerli bir hayran kitlesi edinmiş olan Esin İris, aşkın içindeki gerçek tutkuyu keşfetmeye çağıran yeni şarkısıyla, sevdiği adamın onu öpmesi için kıvranan bir kadının ruh halini anlatırken, aşkı dolu dolu yaşayan herkesi dansa davet ediyor.

“Öp Diye”, şimdi tüm radyo, müzik kanalları ve dijital platformlarda, dinleyiciler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

Söz: Esin İris

Beste: Esin İris, Ozan Bozdağ

Düzenleme: Ozan Bozdağ

Kayıt: Arın Baykurt (Babajim İstanbul)

Mix: Arzu Alsan

Mastering: Güven Ersoysal (Babajim İstanbul)

Fotoğraf: Tayfun Çetinkaya

Kapak tasarımı: Berkcan Okar

Kaynak: Editör:
Etiketler: ESİN, İRİS’TEN, CESUR, BİR, ŞARKI,
Yorumlar
Haber Yazılımı