Haber Detayı
05 Temmuz 2021 - Pazartesi 20:59 Bu haber 271 kez okundu
 
BÜYÜK YATIRIM
ANKARA- Avrupa ` da yaşayan Türk İş Adamı Nuri Geneş, Firmalara verdiği proje ve kredi desteği ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Bankacılık Hizmetleri üzerine birçok iş alanda iş adamlarına yurt dışı kredilerinin çıkarılmasında yardımcı olan Geneş, başarılarına başarı katıyor.Yazılı ve görsel basında gündeminde geniş yankı bulan iş İnsanı, iş adamlarını çağrıda bulunarak firmasını büyütmek ve genişletmek isteyen her iş adamına mutlaka uzun vadeli ve düşük faiz ile yurt dışı krediden faydalanması gerektiğini çağrısını yaptı.
EKONOMİ Haberi
BÜYÜK YATIRIM

Halen Avrupa da yaşayan Nuri Geneş, zaman zaman Türkiye ‘ye gelip Ülkemizde yatırım yapmak isteyen İş İnsanlarına teşvik yapmak için düşük kredi sağlamak için görev yapmaktadır. Birçok iş adamına hazırladığı projelerle düşük faizle 15 Milyon Euro almasına olanak sağlayan iş adamı, halen iş adamlarının yurt dışı kredilerinden haberdar olmadığını ifade ederek bu kredilerden faydalanmak isteyen iş adamlarına her türlü danışmanlık hizmetini vereceğini söylüyor. Geçtiğimiz günlerde Bektaşilar firmasına hazırladığı proje ile 15 milyon Euro luk yurt dışı kredi almasını sağlayan Geneş, bunun 10 yıl geri ödemesi ile Türkiye ye kazandırdıklarının altını çiziyor. Bektaşilar Firması Yönetim Kurulu Başkanı Servet Bektaş  ‘Yurtdışı kredilerden bugüne kadar haberimiz yoktu. Bize bu yolu açan ve destek sağlayan değerli iş adamı Nuri Geneş `e sonsuz teşekkür ediyorum’dedi..

Kurumsal olan tüm firmaların mutlaka danışmanlık hizmeti almasının gerektiğini hatırlatan iş adamı Geneş, ‘Ülkemiz Benim için çok şey ifade ediyor. Yeni İş imkânları ve istihdamın yaratılmasında katkılarım olursa bu benim için en büyük zenginliktir. Bu hizmet aşkı ile çalışmalarıma hız vereceğim ‘diye konuştu.

Abdullah YİĞİT/ANKARA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BÜYÜK, YATIRIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı