Haber Detayı
21 Kasım 2020 - Cumartesi 22:25 Bu haber 913 kez okundu
 
BANU DÜŞER HAYATLARIMIZA DOKUNUŞUYLA HUZUR VERİYOR
Enerji ve Thetahealıng uzanı Banu Düşer hayatlarımıza dokunuşuyla huzur veriyor.
MAGAZİN Haberi
BANU DÜŞER HAYATLARIMIZA DOKUNUŞUYLA HUZUR VERİYOR

Bizler yaradılışımız gereği içimizdeki duygular ile hayatımıza yön veren bireyleriz. Hayatımıza yön veren bu duygular sevgi, aşk, mutluluk, heyecan gibi olumlu duygular ve ya üzüntü, utanç,öfke,korku ve nefret gibi olumsuz duygularda olabilir.

Zihnimiz duygu geçişlerimiz arası farklılığı algılamadığı için bizler htiğimiz her duygunun gerçekleşmesi gerektiğine inanır ve çağrışımlarımızı bu yönde sağlarız. Duygularımızın birçoğu yaşadığımız tecrübelerin hayatımızda ve içimizde yarattığı izlerle oluşur. Diğer bir kısmı ise genetik kodlarımız ve toplumsal düzenin fiziksel ve ruhsal olarak bizlerde yarattığı duygulardır.

THETA HEALING® Tekniği pratik bir şekilde  bilinçaltımızın derinliklerine inerek ruhumuzun ve zihnimizin kötü oluşumlardan temizlenmesini sağlayarak zihnimizi yeniden programlamamızı ve temiz yaratımlar ile hayat yolculuğumuzda yön vermemizi sağlar.

THETA HEALING® Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde derin blokajlarımızı bulmamızı ve zihnimizi yeniden programlamamızı sağlar.

 THETAHEALING® Tekniği gerçeğimizi tekrar yaratmamıza ve dünyada kendi istediğimiz şekilde yaşamamıza yardımcı olur. Bu şekilde hislerimizi ve inançlarımızı tekrar oluşturabiliriz.

Birçok kişi bu teknikle muhteşem başarılara imza atmış, sağlıkla ve mutlulukla yaşamışlardır.

Adını TETA beyin dalgasından alan, THETAHEALING® Vianna Stibal tarafından 20 sene önce kendinisini kanserden iyileştirdiğinde bulunmuştur.

Binlerce kronik ve ölümcül hastalığı olan kişileri iyileştirdiğinde, Vianna Stibal THETAHEALING® tekniğini geliştirerek bunu kolayca öğrenilecek güçlü bir teknik haline getirmiştir.

Bir THETAHEALING® uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel sağlığa kavuşabilirsiniz. THETAHEALING® uygulamak için sadece fiziksel bir rahatsızlığınız olması gerekmez. Hayatınızda istediklerinizi yapamıyorsanız, engellendiğinizi hissediyorsanız veya yeterince mutlu değilseniz bu da bir çeşit blokajdır.        Bundan tam 5 yıl önce   hayatımızı farklı şekilde degistirebilecegimize inanıyordum, ama nasıl yapacağıma dair en ufak bir fikrim bile yoktu ki Vianna'nin kendi kanserini yenme hikayesini duydum. Ardından Türkiye'de uygulayicilik eğitimini alıp, İsviçre de Vianna Stibal'dan egitmenligimi aldım. Ve geçen sene Amerika da Vianna Stibal'in kendi okulunda Master oldum. Aslında hersey yaşadığımız her şey hastalıklar dahi bilinçaltimizdan kaynaklanıyor, bu bilgi benim, Vianna'nin ve bir çok kişinin hayatını degistirdi...

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BANU, DÜŞER, HAYATLARIMIZA, DOKUNUŞUYLA, HUZUR, VERİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı