Haber Detayı
22 Ağustos 2021 - Pazar 21:52 Bu haber 198 kez okundu
 
AYŞEN BİRGÖR’ÜN ÖZLENEN MÜZİK ZİYAFETİ
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ‘’Korkak’’ şarkısıyla radyo, televizyon ve dijital müzik listelerinde hızlı yükselişine devam eden başarılı sanatçı ‘’Ayşen Birgör’’ dün gece düzenlenen Akhisar Belediyesi ‘Türk Sanat Müziği Koro Konseri’nde izleyenleri büyüledi.
YURT HABERLERİ Haberi
AYŞEN BİRGÖR’ÜN ÖZLENEN MÜZİK ZİYAFETİ

TRT ses sanatçılarından Göksenin Çakmak’ın sunuculuğunu yaptığı, kanun sanatçısı Şef Erol Gönüldaş yönetiminde ve TRT sazları eşliğinde, Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Park Gölet Alanı içindeki Amfi Tiyatro Merkezi’nde düzenlenen TSM Koro Konseri gece boyunca izleyenleri mest etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan güzel sanatçı ‘’Ayşen Birgör’’ hem asilliğiyle hem de sesiyle Akhisarlılara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

‘’Ayşen Birgör’’; “Yalan Dünya, Bir Alev de Sen Yakma, Duydum ki Unutmuşsun, Akşam Güneşi, Bir Sevda Geldi Başıma, Dudaklarında Arzu, Çile Bülbülüm Çile’’ gibi kült olmuş şarkıları alanı dolduran izleyicisiyle hep bir ağızdan söyleyerek coşturdu.

Gece boyunca başarılı sanatçıyı; prodüktörü ve müzik yönetmeni Seçkin Özer, menajeri Mesut Uyanık’ta yalnız bırakmayarak en ön sıradan seyretti. Konserin sona ermesiyle sahneye çıkan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, ‘’Ayşen Birgör’’e çiçeğini takdim ederek teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYŞEN, BİRGÖR’ÜN, ÖZLENEN, MÜZİK, ZİYAFETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı