Haber Detayı
27 Eylül 2021 - Pazartesi 21:41 Bu haber 132 kez okundu
 
15 BİN DOLARLIK GELİNLİĞİ BÜYÜLEDİ
Yayınlamış olduğu başarılı projeleri, sesi ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken güzel sanatçı “Günseli Deniz'', geçtiğimiz gece uzun süredir birlikte olduğu yönetici iş adamı Amerikalı nişanlısıyla görkemli bir düğün töreninde hayatını birleştirdi.
YAŞAM Haberi
15 BİN DOLARLIK GELİNLİĞİ BÜYÜLEDİ

İstanbul'da Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen düğüne çiftin ailelerinin yanı sıra; siyaset, sanatçı ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri ve yakın arkadaşları katıldı.

''Günseli Deniz''in Amerika'da 15 bin dolara özel olarak hazırlanan iddialı gelinliği göz doldururken, törenin diğer yarısında giydiği Hakan Akkaya imzalı şık ve sade gelinliği de geceye damgasını vurdu.

Kokteyl eşliğinde başlayan milyonluk düğün töreni çiftin coşkulu nikah seramonisi, davul gösterileri ve eğlence eşliğinde gece boyunca devam etti.

''Günseli Deniz & Nekarios Pickens'' çiftinin nikahlarını ise Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer kıydı.

Uzun süredir titizlikle devam eden düğün hazırlıklarları ile bizzat ilgilenen ''Günseli Deniz & Nekarios Pickens''; eğlencenin dozunu bir an bile düşürmeyerek enerjileriyle unutulmaz bir organizasyona imza attılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 15, BİN, DOLARLIK, GELİNLİĞİ, BÜYÜLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı