Haber Detayı
02 Kasım 2020 - Pazartesi 23:27 Bu haber 379 kez okundu
 
VAHŞET
KONYA(BHA)-Konya'nın Bozkır ilçesinde ilçe sakinlerinden Akli Yönden rahatsız Mustafa Sömek (56) hunharca katledip kafasını ve cinsel organını kesen Mücahit M. (41) tutuklandı.
ASAYİŞ Haberi
VAHŞET

Cinayeti işledikten sonra Yalıhüyük ilçesinde yakalanan zanlı Savcılıkta hakkındaki tüm suçlamaları reddetti. Savcılığın mahkemeye sevk ettiği zanlı mahkemede tüm suçunu itiraf etti.

Mücahit M., mahkemede, "Ziyarete gittiğim dayımı göremeyince Zengibar Anadolu Lisesine doğru yürümeye başladım. Daha önceden tanımadığım Mustafa Sömek isimli şahsı gördüm ve o anda onu öldürmeye karar verdim. Yanımda bulunan bıçakla onu öldürdüm." diye ifade verdi.

Katil zanlısı Mücahit M, tutuklanarak Seydişehir Cezaevine kondu.

İlçemizin güzel, güzide insanlarından olan, herkesin sevdiği Mustafa Sömek "Mustafa Dayı"mızı kaybettiğimizi öğrendik.

Bozkır Lisesi Okulu yanındaki yolda vahşice bir cinayete kurban gittiğini öğrendi, Kamera kayıtlarına göre saldıran kişininde Şizofreni hastası bir birey olduğu düşünülüyor.

Mustafa dayı Bozkır Çağlayanlı olup Bozkır Mantakı Mahallesi'nde oturan zihinsel engelli ve Bozkır halkı tarafından sevilen bir bende ALLAH mekanını cenlet eylesin geride kalan ailesine sabırlar versin diyorum.

Ali Osman ARLI

Kaynak: Editör:
Etiketler: VAHŞET,
Yorumlar
Haber Yazılımı