Haber Detayı
12 Ocak 2021 - Salı 22:12 Bu haber 528 kez okundu
 
SÜPER PROJE HAYATA GEÇİYOR
IĞDIR(BHA)-Bugüne kadar yaptığı başarılı çalışmalarıyla sıkça isminden söz ettiren Iğdır’ın Aralık İlçesi AK Parti ilçe Başkanı Hüseyin Şeyran’dan müjdeli haber geldi.
GÜNDEM Haberi
SÜPER PROJE HAYATA GEÇİYOR

Yaklaşıl bir yıldır Aralık Devlet Üretme Çiftliği ve tekstil kentin kurulması için yaplılan müracaatın sonuç verdiğini müjdeleyen Aralık AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Şeyran,bu projelerle iş,aş imkanlarının sağlanacağınısöyledi. Başkan Şeyran, ‘Bir yila yakındır, Aralık ilçemizde Devlet Üretme Çiftliğine kurulacak olan Tekstil Kentin kurulması için bakanlığa ve yetkili mercilerle yapılan görüşmeler nihayet sonuca ulaştığını öğrendik ve üç ülkeye sınır ilçemize kurulacak tekstil kentinin ülkeye ve bölgemiz insanına iş, aş imkanı sağlanacak.

50 FİRMAYLA BİRE BİR GÖRÜŞTÜK

Canı gönülle çalışmaya devam edeceğini dile getiren Başkan Hüseyin Şeyran, ‘Yakın zamandır İstanbul da bulunan STK larla da istişare halindeyiz.İstanbul da 50’ye yakın firmayla bire bir görüştük. Yatırım için söz aldıkl ve son zamanlarda Çin’e açılan tren yolu ve Karabağ sorununun çözülmesiyle, Nahçıvan’a karayoluyla,Kafkasya’ ya Alican sınır kapısından direk Rusya federasyonuna ulaşımın başlaması için ilimiz cazibe merkezi oldu.. İstanbul,Ankara,İzmir ve Bursa’ da bulunan iş insanlarımızla sürekli istişare halindeyiz  çok kısa bir zaman da hayırlı haberi vatandaşlarımızla paylaşacağım’dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÜPER, PROJE, HAYATA, GEÇİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı