Haber Detayı
31 Mayıs 2020 - Pazar 18:00 Bu haber 409 kez okundu
 
SHERİ DENİZ,YORULMAK NEDİR BİLMİYOR
Bir dönem danslarıyla ortalığı kasıp kavuran oryantal Sheri Deniz, aynı anda 2 single çıkartarak müzik dünyasına adım attı. Söz ve müziği kendisine ait olan "Merhaba Hayat" ve Anonim müzik olan "Yıldızların Altında" şarkılara adını yazdırdı.
MAGAZİN Haberi
SHERİ DENİZ,YORULMAK NEDİR BİLMİYOR

“Merhaba Hayat”, şarkısı son günlerde İzmir’de bazı camilerde hoparlörden yayınlanan ve  sık konuşulan İtalyan şarkı “Ciao Bella”nın  yeni sözle yazılmış halini andırıyor. Şarkının sözleri tam bu zor günlere uymuş sanki. “Ciao Bella” bildiğiniz üzere İtalya’da da siyasi devrimcilerin marşıdır Sheri Deniz’in yazdığı sözlerde coronanın yarattığı kaosa uygun olmuş ve bu durumdan dersini alıp iyiliğe dönüşüm gösterenlere, hayat yeniden merhaba diyor.

Meşhur "Yıldızların Altında" yı hareketli pop haline getirmiş. Aaranjör Ozan Kavasoğulları ile çalışan Sheri Deniz,  her ikisi sininde içlerine sinen çalışma olduğunu söylüyor. Kargo grubu şarkıyı  rock tarzında okumuştu. "Yıldızların Altında" yı  Pop olarak ilk olarak Sheri Deniz, okumuş oldu. Daha öncede “Maskeli Yüzler” adlı rap single çıkartan Sheri Deniz,   sanat müziğinin bir çok şarkısını pop olarak okumayı hedefliyor.  Aranjörü Ozan Kavasoğulları yönetmenliğinde 2 şarkıya da kliplendiren güzel şarkıcı, “sade ve mütevazı klipler” olduğunu dile getiriyor.

Yıllar geçtikçe şarkı söyleme yeteneğini ortaya çıkartan Sheri Deniz, aynı zamanda söz yazarlığınada başlamış oldu. Bestede yapabileceğini iddia eden Sheri Deniz, kendisine rakip olarak Sibel Can’ı görüyor. Bir dönem magazin dünyası Sheri Deniz’i Sibel Can'ın danstaki rakibi olarak tanıtmıştı.

 

KLİP LİNGLERİ: 1- https://www.youtube.com/watch?v=ejlS9CGRL9Q&feature=share&fbclid=IwAR3IE6qlCqN9Mk2f0eZ7cFt0RHzH4vp77k9VP8sGCnuExud1txaJfNRtMFw

2-https://www.youtube.com/watch?v=Qv9dhPyshoQ&feature=share&fbclid=IwAR1S_vYR9Iw1McbGOza37xATT9wunKItYb9QrEbP6Lz9sIxwPH6XTclNBCU

Kaynak: Editör:
Etiketler: SHERİ, DENİZ,YORULMAK, NEDİR, BİLMİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı