Haber Detayı
14 Haziran 2022 - Salı 00:02 Bu haber 83 kez okundu
 
RİTÜELLER BU KİTAPTA TOPLANDI
Sosyal medyada birçok insanın sürekli tarifini verdiği ritüelleri ve hayatlarındaki olumlu değişiklikleri anlatan Eda Erdoğan çok istek üzerine ritüellerden oluşan kitap okuyucu ile buluşturdu. Spiritüel Danışman, Enerji Eğitmeni ve Terapist Eda Erdoğan “Evrenin Enerji Atöylesi” için bu kitapta anlattığım ritüellerle, meditasyonlarla, ödevlerle okuyucunun enerjisi yükselecek, düşünce yapısı değişecek, karanlıktaki ışığı görmeye başlayacaklar... Nazardan korkanlar, geçmişle bağlantısını kesmek isteyenler, bir konuda bir türlü karar veremeyenler, aşk arayanlar ve bereketini artırmak isteyenler yani kısacası herkes için bir ritüeli var. ' dedi. Kısa sürede sorunların çözülmesine katkı sağlamayı, duygusal yaralarımıza ve tıkanıkların kaynağına enerjimizi yükseltip, bakış açımızı değiştirip hayatımızı enerji terapilerini kullanarak şifayla bütünleştirmeyi ve hayattı pozitif dengede şifalandırmayı kısa ama fayda sağlayacak “Evrenin Enerji Atöylesi” adını verdiği ritüeller kitabıyla anlatan Eda Erdoğan‘ın aşk ve bereket ritüelleri en dikkat çeken bölümümüz olacak. Parya Kitap etiketiyle yayınlanan Eda Erdoğan “Evrenin Enerji Atöylesi” çıktığı an itibariyle sosyal medyada da en çok paylaşılan isimler arasında yerini aldı.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
RİTÜELLER BU KİTAPTA TOPLANDI

Spiritüel Danışman, Enerji Eğitmeni ve Terapist Eda Erdoğan‘nın merakla beklenen ritüeller kitabı “Evrenin Enerji Atöylesi” çıktı…

Sosyal medyada birçok insanın sürekli tarifini verdiği ritüelleri ve hayatlarındaki olumlu değişiklikleri anlatan Eda Erdoğan çok istek üzerine ritüellerden oluşan kitap okuyucu ile buluşturdu.

 Spiritüel Danışman, Enerji Eğitmeni ve Terapist Eda Erdoğan “Evrenin Enerji Atöylesi” için bu kitapta anlattığım ritüellerle, meditasyonlarla, ödevlerle okuyucunun enerjisi yükselecek, düşünce yapısı değişecek, karanlıktaki ışığı görmeye başlayacaklar... Nazardan korkanlar, geçmişle bağlantısını kesmek isteyenler, bir konuda bir türlü karar veremeyenler, aşk arayanlar ve bereketini artırmak isteyenler yani kısacası herkes için bir ritüeli var. ' dedi.

Kısa sürede sorunların çözülmesine katkı sağlamayı, duygusal yaralarımıza ve tıkanıkların kaynağına enerjimizi yükseltip, bakış açımızı değiştirip hayatımızı enerji terapilerini kullanarak şifayla bütünleştirmeyi ve hayattı pozitif dengede şifalandırmayı kısa ama fayda sağlayacak “Evrenin Enerji Atöylesi” adını verdiği ritüeller kitabıyla anlatan Eda Erdoğan‘ın aşk ve bereket ritüelleri en dikkat çeken bölümümüz olacak. Parya Kitap etiketiyle yayınlanan Eda Erdoğan “Evrenin Enerji Atöylesi” çıktığı an itibariyle sosyal medyada da en çok paylaşılan isimler arasında yerini aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: RİTÜELLER, BU, KİTAPTA, TOPLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı