Haber Detayı
27 Mart 2020 - Cuma 18:26 Bu haber 820 kez okundu
 
ON BİR YAŞINDA KIYAFET TASARLAMAYA BAŞLADI
Daha 11 yaşındayken hem kendinin, hem de çevresindekilerinin kıyafetlerini tasarlamaya başlayan İpek Kızıltan hiç pes etmeden tam 18 yıl sonra hayallerinin peşinden giderek hedefine ulaştı.
KADIN Haberi
ON BİR YAŞINDA KIYAFET TASARLAMAYA BAŞLADI

2016 yılında Almanya ve Türkiye'de Moda Tasarım ve Stilistliğe profesyonel olarak adım atan İpek Kızıltan, 2018 yılından itibaren İstanbul'a yerleşerek sevdiği mesleğini başarıyla sürdürmeye devam ediyor.

Kendi çabalarıyla sevdiği mesleğinde hedefine emin adımlarla ilerleyen güzel Moda Tasarımcısı, yurt dışında edindiği tüm tecrübesini kendi tasarladığı kıyafetlerle Türkiye'de de sergileyerek bir çok yeniliği de beraberinde getirip, insanların yoğun ilgisini çekmeyi başardı.

Büyük mücadeleler veren ve hiç pes etmeden hedefine ulaşan İpek Kızıltan " Edindiğim tecrübelerimden şunu fark ettim, her insan özeldir ve kendini özel hmek ister. Onun için bende özel tasarımlarımla, her yaş grubundan Kadın ve Erkeklere kendilerini özel htirecek kıyafetler tasarlıyorum. Onları mutlu görünce, bende işimi layıkıyla yaptığım için daha çok mutlu oluyorum. Hayalimin peşinden gittiğim ve asla pes etmediğim için daha çok mutlu oluyorum" diye konuştu. Sektörde daha yeni olmasına rağmen isminden sıkça söz ettirmeyi başaran İpek Kızıltan, yakında yeni koleksiyonuyla 2019'a damga vuracak…

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ON, BİR, YAŞINDA, KIYAFET, TASARLAMAYA, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı