İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
YENİ SİNGLE
YENİ SİNGLE
ARTIK TÜRKİYE'DE
ARTIK TÜRKİYE'DE
Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 21:32 Bu haber 972 kez okundu
 
MESAJ YAYINLADI
İş dünyasının sevilen isimlerinden Nüktehan Gıda şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Derya Nükte, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
YAŞAM Haberi
MESAJ YAYINLADI

Başarılı iş kadını  Nükte, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e “Gazi” ve “Mareşal” unvanlarının verildiği 19 Eylül 1921 tarihi, her yıl “19 Eylül Gaziler Günü" olarak kutlandığını,Şehit ve gazilerimizi hatırlamanın onurunu yaşadığını söyledi. Derya Nükte,’Şehit ve gazilerimizin gösterdiği kahramanlık ve fedakârlıkların hakkını asla ödeyemeyiz. Aziz şehitlerimizin hatıralarına duyduğumuz saygı, gazilerimize ve ailelerine destek olma görev ve sorumluluğumuz her zaman aynı minnettarlık içinde devam edecek. Şehit yakınlarımızla, gazilerimiz ve aileleriyle, yılın tek günü değil her gün, birlikte olmaktan, üzerimize düşen görevleri yerine getirmekten, karşılaştıkları sorunların aşılması için çaba göstermekten büyük mutluluk duyuyoruz’diye konuştu.

Nükte konuşmasına şöyle devam etti,’Bu önemli günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızın bağımsızlığı, bütünlüğü ve ulusumuzun esenliği için gözünü kırpmadan canını feda eden şehitlerimizi ve bu uğurda gazi olmuş tüm vatanseverleri, saygı, sevgi, özlem ve rahmetle anıyorum’dedi.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

Kaynak: Editör:
Etiketler: MESAJ, YAYINLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı