Haber Detayı
10 Şubat 2021 - Çarşamba 23:00 Bu haber 154 kez okundu
 
LİNET’TEN BOMBA GİBİ PROJE
Ünlü sanatçı Linet önceki gün Youtube’da kendi kanalı ‘Linetmenasi’ için bir çekim gerçekleştirdi. Muhteşem kıyafetlerle yaklaşık 18 saat süren bir sahne yapan Linet basın mensuplarına çarpıcı açıklamalar yaptı.
MAGAZİN Haberi
 LİNET’TEN BOMBA GİBİ PROJE

Linet: ‘Her zaman en güzelini yapmak istiyorum. Youtube kanalı için ‘Yorum Farkı 3’ diyorum. Bu şu an için fragman, devamı müthiş olacak. Şarkı söyleyemediğim zaman nefessiz kaldığımı hissediyorum. Bu yüzden şu günlerin bir an önce bitmesini diliyorum’ dedi. Basın mensuplarının Youtube izlenme sayılarıyla ilgili sorduğu sorulara: ‘Ben organik olmayan şeyi yemiyorum bile. 1 milyon olsun gerçek olsun. Önemli olan gerçek kişilere erişebilmek. Ancak ben inanıyorum ki, Milyonları peşinden sürükleyecek bir proje olacak bu. İnsanlar akşam masalarını kurup, benim kanalımı açarak, en ön masadaymış gibi izleyecekler. Çok güzel sürprizler hazırlıyorum. Bazen konuklarım olacak’ dedi.

Ben dedikodu peşinde değilim

Youtuberların şarkı çıkartmasını soran basın mensuplarına; ‘Fazla takip etmiyorum. Ben dedikodu peşinde değilim, youtube’da sadece şarkı arıyorum. Dedikoduyu sizlerin haberlerinden, programlarından keyifle takip ediyorum. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var. Bu da benim tarzım!’ şeklinde konuştu.

Herkesin bakış açısı farklıdır

Bülent Serttaş’ın katıldığı programda oryantal Didem dans ederken kafasını çevirmesini soran basın mensuplarına: ‘Herkesin bakış açısı farklıdır. Ben kötü niyetle yaptığına inanmıyorum. Hem güzele bakmak sevaptır. O sevaba girmek istemediyse onun bileceği iş' diyerek esprili bir yanıt verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , LİNET’TEN, BOMBA, GİBİ, PROJE,
Yorumlar
Haber Yazılımı