Haber Detayı
31 Ocak 2021 - Pazar 20:25 Bu haber 441 kez okundu
 
İLHAN ALİYEV İLE GÖRÜŞMEK İSTİYOR
ESKİŞEHİR(BHA)-Henüz 16 yaşında olmasına rağmen,başarılı çalışmalarıyla isminden söz ettiren Ahmet Bakır’ın en büyük hayali Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüşmek.
GÜNDEM Haberi
İLHAN ALİYEV İLE GÖRÜŞMEK İSTİYOR

Azerbaycan'ın Karabağ için vermiş olduğu mücadeleye destek olmak amacıyla Azerbaycanlı Askerlerimizin kazandıkları topraklar için 6 tane kurban kesen Ahmet Bakır,Azerbaycanlı kardeşlerimizin bu zaferi karşısında göz yaşlarına hakim olamadığını söyledi. Bakır,’ Bu kurbanları Azerbaycanlı kardeşlerimiz için dağıttım ve aziz şehitlerimizin ruhuna hediye ettim. Rabbim şehitlerimizin ruhuna ulaştırsın. Azerbaycan Cumhurbaşkanımız Sayın İlham Aliyev'e ve tüm Azerbaycan halkına dik bir duruş gösterdiklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İki devlet tek milletiz dedik şimdi ise hiçbir zalime, bu topraklarda yaşayan milletimiz boyun eğmeyecektir diyoruz.’dedi.

Azerbaycan Cumhurbaşkanını çok sevdiğini ve görüşmek istediğini dile getiren genç adam, ‘Azerbaycan İçin ağlayan gözlerim ve semaya kalkan ellerimin ve bu edilen duaları Azerbaycan Cumhur Başkanımız Sayın İlham Aliyev ile Azerbaycan için Ağlayan gözlerimizin Sevinç ten de güldüğünü tüm Dünyaya bir kez daha topraklarımızdan göstermek istiyorum...Ve buradan 'da Azerbaycan Baş Komutanımız Sayın İlham Aliyev ile görüşmeyi de talep ediyorum’diye konuştu.

Abdullah YİĞİT/ESKİŞEHİR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İLHAN, ALİYEV, İLE, GÖRÜŞMEK, İSTİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı