Haber Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 00:27 Bu haber 210 kez okundu
 
GÖKÇE KENDİNE FORMAT ATTI
Alternatif müziğin güçlü yıldızlarından Gökçe en son yayımladığı 'Bu Kalp' sonrası sevenlerinin karşısına sürpriz bir single ile çıkıyor. Pasaj Müzik etiketiyle 9 Ekim Cuma tüm dijital platformlarda yer alacak şarkının adı: 'Aksiyondayım'
MÜZİK Haberi
GÖKÇE KENDİNE FORMAT ATTI

'Son günlerde en önemli kişinin kendim olduğunu daha iyi anladım ve ben neyi seviyor ve hangi tarzları en çok dinliyorsam o tarz müziği yaptım, inanılmaz memnunum bu şarkının soundundan. Varolan alışılmış tarzıma yeni format attım, ve ortaya "Aksiyondayım" çıktı' diyen Gökçe, Efe Onat ile beraber ilk defa alt-yapı üzerine söz ve beste yaptı. Kolektif bir çalışma sonucu ortaya çıkan yeni Gökçe şarkısı 'Aksiyondayım'ın düzenlemesi Serhat Özen’e ait.

SİNGLE KAPAĞINDAKİ SÜRPRİZ!

Kapak ve klipte Gökçe'nin kullandığı kostüm ve sıra dışı maske Asli Jackson imzasını taşıyor.Aslı Jackson'ın sürdürülebilir moda fikrinden yola çıkarak hazırlanan kostümlerle, insanlara "var olanı harcama, atma, üstüne ekle değiştir ve tekrar giy, kullan" düşüncesi empoze etmeye çalışıldı.Gökçe birçok klibinde birlikte çalıştığı İdil Dizdar ve Said Dağdeviren ile yeniden kamera karşısına geçti. Şarkının videosuna ilişkin Gökçe, içimden ne geliyorsa, uç uçabildiğin kadar felsefesi üzerine çektik açıklamasını yaptı. Çekimleri 14 saat süren klipte Gökçe; farklı kültürlerin bileşenlerini, gelişigüzel bir biçimde yeni bir bütünde  oluşturuldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖKÇE, KENDİNE, FORMAT, ATTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı