Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 12:14 Bu haber 403 kez okundu
 
GELECEĞİN TEKVANDOCULARI
Cemax Endüstiriyel Mutfak Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı, Cemax Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı, Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu Genel Merkez Disiplin kurulu Başkanı ve Gaziantepli İş Adamı Cevdet Yıldırım, Gaziantep’te Tekvando İl Temsilcisi, Antrenör ve Sporcuları ile bir araya geldi.
SPOR Haberi
GELECEĞİN TEKVANDOCULARI

Gaziantep Taekwondo Programına katılan diğer kişiler ise Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı Zekeriye Efiloğlu,   Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu STK Başkanı Ahmet Cahit Kaysı. Disiplin kurulu Başkan Yardımcısı Av. Ali sünbül, Taekwondo Gaziantep İl Temsilcisi Cuma Tabur, Şahinbey Belediyesi Spor Müdürü Erkan Çolak, Osmanlı Ülkü Ocakları Şehitkâmil ilçe Başkanı Gençler Teknik Kurulunda Hasan Hüseyin Kılınç, Şiho Mete, Mhk üyesi Mustafa Akpınar, Veysel Döşüçukura, Programa katıldı.

Program’da konuşan Yıldırım,Gaziantep’in spor dünyasına birçok başarılı isim kazandırdığını söyledi.Yıldırım,’Şehrimiz her zaman tüm spor dallarında olduğu gibi Taekwondo dada Milli sporcular yetiştirdiğini her zaman Gaziantep ilimizden gurur duyuyoruz. Osmanlı Ülkü Ocakları Federasyonu olarak her zaman sporcuların yanında olacağız. Yakın bir zamanda 81 il ve ilçelerinde Genel Başkanımız Sayın Turgut Başdaş Başkanlığından spor etkinliklerimiz olacak. Taekwondo Gaziantep İl Temsilcisi Cuma Tabur, Teknik heyet, Antrenör ve sporcularına teşekkür ediyorum ilgi ve alakasından dolayı’dedi.

Abdullah YİĞİT/ANKARA

Kaynak: Editör:
Etiketler: GELECEĞİN, TEKVANDOCULARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı