Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 22:33 Bu haber 710 kez okundu
 
DENEME ÇEKİMLERİNE ÖZEL MOBİL UYGULAMA
Pandemi sürecinden etkilenen sektörlerden biri de şüphesiz reklam, dizi ve sinema sektörü oldu. Normalleşme adımlarının hızlanmasıyla setlerde de gerekli önlemler alınarak çekimler yeniden başladı. Birçok proje ise ‘‘motor’’ diyebilmek için oyuncu seçmelerinin tamamlanmasını bekliyor.
YAŞAM Haberi
DENEME ÇEKİMLERİNE ÖZEL MOBİL UYGULAMA

Oyuncu seçmelerinin küçük, kapalı ve kalabalık ofislerde yapıldığı, sosyal mesafe kuralı ve maske zorunluluğunun uygulanmakta zorlanıldığı için birçok yapım şirketi, oyuncu seçmelerini online olarak ilerletme kararı aldı. Bu süreçte oyuncular deneme çekimlerini kendi imkânlarıyla evlerinde yapmaya başladı.

Deneme Çekimlerine Özel Mobil Uygulama

Oyunculara dijital menajerlik hizmeti sunan ve deneme çekimlerini evden yapabilmelerini sağlayan Odi mobil uygulaması bu süreçte hayli revaçta. Uygulama yöneticileri, cast sürecinin evden yürütülmeye başlamasıyla günlük yüzlerce oyuncunun Odi’ye kaydolduğunu ve ihtiyacı karşılayabilmek için ekiplerini büyütme kararı aldıklarını belirtiyor.

Bir yıldır faaliyet gösteren mobil uygulama, sektöre Türkiye’nin her noktasından yeni oyuncular kazandırıyor. Odi ile oyuncular kendi profillerini yönetebiliyor, proje teklifleri için deneme çekimi yaparak oyuncu seçmelerine katılabiliyor ve projelerde yer alabiliyor.

Tamamen Türk girişimi olan uygulama, kullanıcılarına ücretsiz hizmet sağlıyor.

Uygulama web sitesi: https://www.odiapp.com.tr/

Uygulama tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=GNnyPEq4GJo

Uygulama Instagram hesabı: https://www.instagram.com/odiapp/

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DENEME, ÇEKİMLERİNE, ÖZEL, MOBİL, UYGULAMA, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı