Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 18:53 Bu haber 459 kez okundu
 
CEREN GÜNDOĞDU'DAN YENİ,SİNGLE
‘İnsan bazen kaybettiği şeylere o kadar çok takılır ki yaşamayı unutur. Bu şarkı yaşamayı tekrar hatırlamak isteyenlerin şarkısı’
RÖPORTAJ Haberi
CEREN GÜNDOĞDU'DAN YENİ,SİNGLE

Alternatif Pop’un yükselen seslerinden Ceren Gündoğdu, yeni şarkısı “Kayıp”la, yazdığı şarkılarla melankolik, romantik ve samimi bir müzik dili yaratmanın peşinde olduğunu bir kez daha dinleyenlere htirmeye hazır.

Universal Müzik Türkiye etiketiyle 18 Ekim Cuma günü dijital dünyada yerini alacak ‘Kayıp’ın sözü ve müziğini Ceren Gündoğdu, düzenlemesini Arel Koray Nalbant yaparken, video klibin yönetmenliğini Onur Işık Cantürk üstlendi.

YAŞAMAYI TEKRAR HATIRLAMAK İSTEYENLERİN ŞARKISI…

“İnsan bazen kaybettiği şeylere o kadar çok takılır ki yaşamayı unutur. Bu şarkı yaşamayı tekrar hatırlamak isteyenlerin şarkısı olsun istedim” diyen Ceren Gündoğdu, büyük bir hüznü günlük dille anlattığı şarkısında dinleyiciye küçük ayrıntılarla etkileyici bir hikaye sunuyor.

Dream pop tuşluları ile 90’lar hüznünü buluşturan şarkı Ceren’in şarkılarında hakim olan hikaye anlatıcılığının da altını bir kez daha çiziyor ve 2020 baharında yayınlayacağı ilk albümüyle ilgili ipuçları veriyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CEREN, GÜNDOĞDU'DAN, YENİ,SİNGLE,
Yorumlar
Haber Yazılımı