Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 13:22 Bu haber 456 kez okundu
 
BABASI KIZINI KANLAR İÇİNDE GÖRDÜ
Avustralya'da bir kadın, anneliğin hayal ettiği gibi olmadığı gerekçesiyle 4 aylık kız bebeğinin boynunu kırarak öldürdü. Müebbet hapis cezası verilen cani kadın, Avustralya yasalarına göre sadece 13 yıl hapis yatacak.
RESMİ İLAN Haberi
BABASI KIZINI KANLAR İÇİNDE GÖRDÜ

 

Avustralya'da Cassandra Rose Doohan isimli bir kadın, 2017 yılında 18 yaşındayken bir kız bebek dünyaya getirdi. Cassandra, anne olmanın hayal ettiği gibi olmadığı, beklentilerini karşılamadığı gerekçesiyle dört aylık kız bebeğinin boynunu kırarak öldürdü.Olayla ilgili görülen davada mahkeme cani anneye 13 yıl hapis cezası verdi.

Annesinin öldürdüğü kız çocuğu Anastasia'nın babası, duştan çıkınca kızını karyolasında kanlar içinde gördü. Babasının hemen hastaneye kaldırdığı kız bebek tedavi altına alındı.

Tedavi altına alınan Anastasia, bir kaç gün sonra hayatını kaybetti. Mahkeme, yapılan inceleme sonucunda annenin kızını öldürmek istemediği, sadece yaralamak istediği bilgisine ulaştı.İlk önce cinayeti inkar eden daha sonra suçunu kabul eden anne, müebbet almasına rağmen sadece 13 yıl hapis yatacak. Kaynak: Olay Gazetesi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BABASI, KIZINI, KANLAR, İÇİNDE, GÖRDÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı