Haber Detayı
12 Mart 2020 - Perşembe 21:57 Bu haber 1862 kez okundu
 
2000 FİDAN DİKİLDİ
TRT 1’in cumartesi günleri ekrana gelen ve çekimleri Muğla'nın Menteşe ilçesi Yeşilyurt mahallesinde devam eden "Kalk Gidelim" dizisinin 100'üncü bölümü anısına Muğla'da "Kalk Gidelim Hatıra Ormanı" oluşturuldu.
RÖPORTAJ Haberi
2000 FİDAN DİKİLDİ

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen "Kalk Gidelim Hatıra Ormanı" fidan dikim törenine Kültür ve Turizm İl Müdürü Zekeriya Bingöl, Muğla Tarım ve Orman İl Müdürü Barış Saylak, Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, dizinin yapımcısı Eyüp Üstün, oyuncular Ufuk Özkan, Mehtap Bayri, Ayça Varlıer, Erkan Sever, Arzu Oş, Aslı Omag , Alper Saylık, teknik ekip ve Muğla halkı katıldı.

“Kalk Gidelim Ormanı”na, 2000 fidan dikildi. Tüm ekip, kendileri için ayrılan alanlara fidanlarını diktikten sonra isimlerini fidanlara bağladı.

Eyüp Üstün, “Üç sezondur bize kucak açan misafirperverliğini eksik etmeyen Muğla’mıza bir armağanımız olsun istedik. Birinci bölümümüzden itibaren dizimize emeği geçen herkes adına birer fidan diktik. Muğla halkına söz verdik, her yeni sezon için bir orman kuracağız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2000, FİDAN, DİKİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı