Haber Detayı
10 Ekim 2020 - Cumartesi 12:40 Bu haber 827 kez okundu
 
2 SAATTE SİGARAYI BIRAKMA FIRSATI
ANKARA- Tüm dünya da yaptığı başarılı uygulamalarla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Bıossmart Biofrekans terapi cihazı artık Türkiye de.
SAĞLIK Haberi
2 SAATTE SİGARAYI BIRAKMA FIRSATI

 Deneyimli ve uzman kadrosuyla başarılarla dolu medikal sektörü geçmişini 25 yıla sığdıran   merkezi Ankara da bulunan Demkar medikal limited şirketi güvencesiyle yurdun dört bir tarafında sigarayı bırakmak isteyenlere hizmet vermektedir. Sigarayı  2 saat gibi kısa bir süre içerisinde bıraktırma özelliği ile mucize cihaz olma özelliğini taşıyan Biossmart Biofrekans(Biorezonans) terapi cihazı ile hiçbir yan etki olmadan tek seansta kolayca hatta hiç sigara içmemiş gibi kurtulmak artık mümkün…

  Biossmart akıllı Biorezonans cihazı ile sigara bırakma programı birbirine eşlik eden 4 farklı metot uygulanarak yapılır. Vücuda elektrik akımı, kimyasal ilaç, enjeksiyon, radyasyon vermeden sadece ses dalgası kullanılarak uygulanır. İlk seansın sonunda hasta sigara içme isteğinden sonsuza dek kurtulur. Beyinde sigara içme isteğine sebep olan karşı konulamaz, önlenemez içme isteği karşısında belirli periyotlarda devreye girerek  bu isteği oluşturan titreşimleri, yazılım tarafından üretilen aksi frekanslarla nötralize eden sistem tartışmasız mucize cihaz niteliğindedir. Bir fizik buluşu olan sistem , birbirini radyal gören dalgaların nötr olması fizik kuramından yola çıkılarak bulunmuştur ...

  Bıossmart Biofrekans terapi cihazı, akıllı frekansları üretip vücutta nikotin taraması yaparak doğru titreşimlerin vücut tarafından kabul edilmesine yardımcı olan yazılım programı ile alanında son teknoloji olma özelliği ile dünya da bir numara olmuştur. Başta Amerika , Rusya olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde kullanılan metodun insan sağlığına hiç bir yan etkisi yoktur.Sol kulaktan bir kulaklık yardımı ile yapılan işlem sonucunda hiç bir acı, ağrı, sızı ve temas hissedilmemektedir.

  Bu güne kadar binlerce insanın sigarayı bıraktığı bu yöntemin uygulaması aynı zamanda firmanın merkezi olan Ankara ve birkaç ilde gerçekleştirilmektedir. Yapmış oldukları bu başarılı uygulamayla en kısa sürede ülkenin her tarafında var olmak istediklerini belirten Demkar medıkal ltd.şti ‘nin Genel Müdürü Demet Kara” Yaptığımız işten dolayı mutlu ve gururluyuz. Hergün bu uygulama sayesinde birilerinin daha sigara illetinden kurtulduğunu görmek bizleri inanılmaz mutlu edip, daha çok insana ulaşmamız için bizi motive ediyor. Türkçe olarak güçlendirilmiş yazılım programı sayesinde cihazın başarısı ve kullanım kolaylığı görevli operatör arkadaşlarımızın işini oldukça kolaylaştırdığı gibi bu işi gururla ve kendinden emin bir şekilde yapmasını sağlamaktadır. Böyle başarılı çalışmaları yaşadıkça bu mucize cihazı ülkemize kazandırmakla ne kadar isabetli ve doğru bir iş yapmış olduğumuzun gururu ve mutluluğu bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. İşte bu duygu bizlere işimizi severek yapmayı ve bu zararlı alışkanlıktan tüm insanları kurtarma adına ülkenin her köşesine ulaşma isteğimizi kamçılamaktadır.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2, SAATTE, SİGARAYI, BIRAKMA, FIRSATI,
Yorumlar
Haber Yazılımı